Перейти к контенту
RU  |  UA

Методи реставрації ванн

Наливна ванна

Реставрація ванн акрилом (наливна ванна)

Цей спосіб ми рекомендуємо як кращий!
Якщо Ви вирішили зробити реставрацію ванни: «Для себе і надовго!» - робіть наливну ванну! Результатом процедури є ванна з ідеально рівною глянцевою поверхнею, неотличимая від нового виробу. Наливна ванна це вибір розважливих і розсудливих людей.
 • Висихання: 1 день
 • Експлуатація: 15-20 років
 • Кращий метод реставрації

Реставрація ванни рідким акрилом і блискучий ефект нової ванни

Реставрація ванни рідким акрилом є найбільш затребуваним і надійним способом реставрації. Секрет його популярності і надійності криється в покритті який наносять на ванну - рідкий акрил. Наливний акрил - це не акрилова емаль, а рідкий пластик. Наливна ванна придбала велику популярність перш за все надійністю нової ванни. При наливанні утворюється, по суті, новий корпус ванни, який на відміну від вкладиша, ідеально прилягає до старої поверхні і скріплений з нею. Відновлення ванн рідким акрилом дозволяє створити ідеально гладеньку поверхню. Важливо відзначити, що наливний акрил для ванн купити в Києві і зробити ванну самостійно, стає все доступнішим і доступніше через свою постійно зростаючу популярність. Реставрація ванни своїми руками - прекрасний варіант, але важливо все добре зважити, чи так це вигідно?

Що таке наливна ванна?

Наливна ванна - це найменування одного з найвідоміших і ефективних способів відновлення поверхонь ванн. Наливний акрил для ванни дозволяє здійснювати реставрацію сантехніки з чавуну, стали і акрилу, а також відновлювати піддони самих різних форм і розмірів. Простими словами, наливна ванна - це реставрація ванн рідким акрилом. Тепле, гладке і приємне на дотик виріб - все це отримує людина, замість обридлого, пожовклого і потрісканого покриття старої ванни. Жоден сучасний метод не здатний дати такий же вражаючий своїми характеристиками результат, як відновлення ванн наливним акрилом!
Ремонт ванни наливним акрилом є найбільш популярною технологією відновлення естетичних і функціональних властивостей ванни будь-якого типу, це нові технології для блискучого результату. В основі видно з назви, лежить процес заливки внутрішньої поверхні старого вироби товстим шаром нової емалі на базі литого акрилу.
Реставрація ванни рідким акрилом Реставрація ванни рідким акрилом Реставрація ванни рідким акрилом
Коротко про метод наливна ванна.
Наливний акрил
Метод реставрації Наливна ванна найкращий і ми рекомендуємо його нашим клієнтам.
 • Час роботи: 3-4 години
 • Висихання: 24-36 годин
 • Покриття тримається 15-20 років
Наливний акрил для ванн
 • Стакріл Еколор
 • Пластол
 • Еко ванна
 • Finnacryl
 • Кваріл

Зателефонуйте нам і ми відповімо на всі Ваші питання, проконсультуємо і приймемо заявку.
Телефоны для заявок:
(097) 128-43-99 Київстар
Заявки по телефону:
БЕЗ ВИХІДНИХ
09.00 - 20.00
Емалювання ванн

Емалювання ванн

Емалювання ванн хоч і бюджетний вид реставрації, але не поганий як думають і говорять багато. Емалювання ванни це погано коли виконавці економлять на матеріалі для того щоб здешевити послугу і покривають ванну в 1 шар, використовуючи при цьому не достатня кількість фарби. А замовники в свою чергу замовляють що подешевше але як відомо скупий платить двічі. У підсумку ви просто даремно витратите гроші і час, а бажаного результату не отримаєте.

Емалювання ванни

Емалювання ванни отримала широку популярність серед населення країн СНД близько 20 років тому, завдяки тому, що представляла собою простий і ефективний спосіб оновлення сантехнічного вироби. Сьогодні реставрація ванн емаллю виділяється серед інших методів, в першу чергу, доступною ціною і можливістю самостійного нанесення. Хоча слід зазначити, якісно відновити емаль ванни може тільки професійний фахівець.
Ще однією позитивною стороною, якою володіє емалювання ванн - це відсутність необхідності демонтажу плитки і інший гарне внутрішнє оздоблення навколо сантехнічного вироби, а також заміни сифона і інших додаткових робіт. Однак варто підкреслити, що приємною стороною, якою володіє емалювання, є низька ціна за роботу, що радує більшість клієнтів.
Емалювання ванни відходить у минуле!
На сьогоднішній день - метод "Емалювання" поступово втрачає свою популярність, а майстри все частіше відмовляються від цього методу реставрації. Одна з основних причин полягає в тому, що даний метод не менш трудомісткий ніж "Наливна ванна", але коштує дешевше. І через токсичність емалі при фарбуванні ванни, більшість майстрів не бажають робити емалювання ванн.
Емалювання ванн Емалювання ванн Емалювання ванн
Коротко про метод емалювання ванн.
Метод "Емалювання" є самим бюджетним способом реставрації і підійде для тих, хто бажає тимчасово освіжити ванну.
 • Час роботи: 3-4 години
 • Висихання: 36-48 годин
 • Покриття тримається: до 5 років
Реставруємо ванни в містах України таких як:

Реставрація ванн, емалювання ванн, наливна ванна, емалювання ванн акрилом © VANNAVAM Україна 2010-
Назад к содержимому