Перейти к контенту
RU  |  UA

Догляд за ванною

Під час ремонту в квартирі, будинку або самої ванній кімнаті, ванну рекомендується встановлювати або реставрувати в останню чергу. Існує кілька типів ванн, але правила догляду за ними в принципі однакові. Особливо ніжними звичайно ж є акрилові ванни. Якщо чавунну ванну ще можна кілька разів помити содою або миючими, що містять кислоти, то акрилова ванна вже після 2-3-х таких чисток стане матовою. Звичайно ж ніякі ванни не рекомендується мити, що містять абразив або кислоти, миючими речовинами. Особливо засобами для унітазів, вони як правило містять хлор або кислоти. Деякі господині можуть нам заперечити, кажучи що вони довгий час використовують соду для чищення ванни, і що з ванною нічого не відбувається. Однак це не так, ваша ванна напевно стала матовою і шорсткою, в слідстві чого ви стали частіше і ретельніше її мити. Нову ж або відреставровану ванну досить протерти злегка намиленої губкою. Відреставровану ванну умовно можна віднести до акрилових ванн.
Для догляду за ванною після її реставрації (емалювання ванни, наливна ванна) достатньо застосовувати такі прості миючі засоби, як рідке мило, засоби для миття посуду або навіть простий пральний порошок, а кошти для акрилових ванн підійдуть ідеально! Акрилову ванну бажано мити хоча б один раз в тиждень. Для боротьби з темними або кольоровими плямами можна використовувати Уайт спірит, для рожевих плям підійде сік лимона або слабкий розчин оцту. Слідкуйте щоб в порожній ванні не стояла вода або гірше того капав кран. У зв'язку з тим, що вода в наших сталевих водогонах як правило руда, вона залишає після себе іржаві сліди, які в подальшому буде складно видалити.
Догляд за ванною
Догляд за ванною

Пам'ятка по догляду за відреставрованими ваннами

Уникайте використання їдкою хімії - досить м'якого гелю для акрилових ванн - дешево і сердито.
Поверхня не можна чистити туалетного утенка, засобами містять щавлеву кислоту, хлор, аміак і ацетон. Поганими можна вважати - Санітарний гель, Cillit Bang, Comet, Domestos і подібні.
Використовуйте м'які гелі для акрилових покриттів, до складу яких, входять тільки органічні кислоти. Використовуйте для дезінфекції Лимонну кислоту або розбавлений Оцет. Орієнтовна вартість хороших миючих засобів 20-35 грн.
Пам'ятайте, що акрил міцний матеріал і легко відновлюється, але мити наливну ванну потрібно не рідше двох разів на місяць. Стійкі забруднення можна видалити грубої стороною м'якої губки, а плями органічного походження видаляються 9% розчином оцту.
Догляд та експлуатація ванн
Категорично забороняється чистити ванну подібними засобами!
Догляд та експлуатація ванн
Пам'ятайте! Термін служби ванни в більшій мірі залежить тільки від Вас.
Реставруємо ванни в містах України таких як:

Реставрація ванн, емалювання ванн, наливна ванна, емалювання ванн акрилом © VANNAVAM Україна 2010-
Назад к содержимому